Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Do Te Dua Dikur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Për një çast e ndali kohën
Shfletoj kujtimet në vetmi
Nga takimi i parë gjer te ndarja e fundit
Isha unë dhe ishe ti

Nuk e di se çka ndodhi
E jeta na ndau, shkove në rrugë pa kthim
Por kujtimet me mbeten
Dhe jeta vazhdon pa kuptim plot nostalgji

Do të dua dikur
Do të dua dikend
Por s`do të dua asnjëherë
Si dikur dikend

Kërkove kohë që të kthehet heshtja
E t’fillojmë prapë nga e para
Por sikur qelqi i thyer që më nuk bashkohet
Ashtu mbetën zemrat tona

Dikur dikush m`pat thënë një fjalë
Se koha shëron gjithçka
Por tani kuptova se gënjeshtër ishte
Rëndësi më kjo nuk ka


Ky tekst u dërgua nga Nobel ÇimiNaser Berisha
Publikimi: 01/11/2019
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 17
Video Produksioni: BUG Production


Naser Berisha - Do Te Dua Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Dua Dikur".
3. Video është e këngës "Do Te Dua Dikur", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0