Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Himni I Nënës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


M`kujtohet ajo dite e ftohte janari
Kur engjujt zbriten ne toke
Te moren ty oj nena ime 2X
Dhe shkuat ne tjetren bote

Per nje cast cdo gje dukej se u ndal
E as toka me nuk rrutullohej
E jeta ime e humbi kuptimin e saj 2X
A thua si pa nene t` jetohet

REF. 2x:
Nuk e di moj nena ime
si te tregoj dhe a me degjon
sa shume vite kane kaluan
por dhimbja eshte ende njesoj


shume heret ti shkove dhe tani ke mbetur
vetem nje foto ne mur
ahhh sa keq qe dot s`e perjetove 2X
si u rrita dhe u bera burre

Nese m`sheh nga lart, oj nenna ime
e di se tani gezohesh
te jane plotesuar te gjitha deshirat 2X
edhe pse ti sì perjetove

REF. 2x:
Nuk e di moj nena ime
si te tregoj dhe a me degjon
sa shume vite kane kaluan
por dhimbja eshte ende njesoj


Ky tekst u dërgua nga naser berisha (personalisht)


Publikimi: 17/02/2021
Muzika: Naser Berisha
Teksti: Naser Berisha
Video Produksioni: BUG Production
Mix/Master: Egzon SadikuMë Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente mbi këtë këngëNaser Berisha - Himni I Nënës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Himni I Nënës".
3. Video është e këngës "Himni I Nënës", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.