Më mbaj mend (për 1 muaj)


NEC - Merr E Hek

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merr E Hek".
3. Video është e këngës "Merr E Hek", por nuk këndohet nga NEC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NEC - Merr E Hek  (Feat. Gjiko)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gjiko

02/04/2012

2012-04-02T17:48:58+00:00reff:
bexhet pacollin n'gjep, 9-shja n'grep
mallin n'gepek, bizi perfekt veq merr e hek
merr e hek, veq merr e hek
kjo so maybach kjo o rap shqip veq merr e hek

verse 1:
po sho pidha n'ket qimnane si me pas kon rapi sfilat
si me pas dit qe kan me dal, se po menojn qe kom met that
se na krym pi filanit 7korrik deri n'gavran
t'kom shpullat midis gilanit e sot prap mut po han
kurvo, mere me veti mallin edhe hajde kurdo
ti po do pare na po ti bim, edhe ato dupllo
veq gojen dush me mshel mos mu qel per asni dell
biznisin e kem t'fell, edhe thast i mshelem n'shpell

E7, arsyja pse ti i ki gjepat that
ska dal hala naj pidhnane qe mun koqet per mi mat
dej sa kerrin e sillim, mushen gjepat e krym dillin
pina naten pina diten pina shume deri sa t'villim
pitat killin, po na fillin rapin rrugen edhe chillit
kur o tripi me mrri milli-n, na thjesht e sitim millin
pe qin pidhin kta si ju, kur vje puna per te lekt
na veq i hekem keset, krym pun merr e hek bitch

reff:
bexhet pacollin n'gjep, 9-shja n'grep
mallin n'gepek, bizi perfekt thjesht merr e hek
merr e hek, merr e hek, thjesht merr e hek
kjo so maybach music kjo o rap shqip thjesht merr e hek

don me pas pare shume thjesht merr e hek
don me pas kerr t'shpejt thjesht merr e hek
don me kon G si na thjesht merr e hek
don mu kon pidhnone shume thjesht merr e hek

verse 2:
eyo mirdita un jom gjiko, me mu osht nisi
pidhat m'kapen kari rrej qe m'ka ra sifelisi
hustliratem naten, dej sa t'bohet mengjesi
i pi dy ksanaksa edhe m'heket kejt stresi
kur vjen puna pares, m'inspiron bexheti
boj pare un shume po bon edhe shteti
un e pruj drogen, bohet gips mileti
sa ka budall n'tok man nuk ka as peshk n'deti

chah, pidhi n'kar m'kcen
bytht shume t'mdhaja un e thiri lisa ann
ajo thjesht ma thot emnin asdren "asdren"
un ja jepi ni t'qime qe perjet e mban mend
chaah, njerzt m'thirin kaskader
flown e kom si tomson jon dillingjer
edhe dillin naten, e kryjm nker
merr jep-jep merr, qysh t'dush diller


Më Shumë Këngë Nga NEC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet