Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Koka - Kenga Ime Jehon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

1.
I gezuar vjen drejt meje
oh sa te kam pritur padurim
doja ty te te tregoja
dicka te vogel,nje kujtim

2.
Se ti vone vjen ndonje mbremje
uneme fjalen time ty te ngroh
ti me sjell me dashuri
per mua njerezit qe i do
Dhe kenga ime jehon
e tille do mbetet gjithmone

Refreni

Se te dua dhe me do
ndaj e rrisim dashurine
kenga jone si kenge e zogjve (2 here)
ia shton lumturine (2 here)


Ky tekst u dërgua nga Elva

Nertila Koka - Kenga Ime Jehon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Ime Jehon".
3. Video është e këngës "Kenga Ime Jehon", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:


Komente 0