Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Newporn - S'ki Shmek

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ki Shmek".
3. Video është e këngës "S'ki Shmek", por nuk këndohet nga Newporn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Newporn - S'ki Shmek  (Feat. Rezarta Shkurta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Veç Ti"

Këngë e albumit:

"Newporn"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Rezarta Shkurta

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00New Pornn .. Big Bang beattsss

Oriki:

Kush thot që nuk daL ka rrejt,
Une jom non stop n'club
Vet ose me pLot tu nejt.
Femnat shkojn e vijn non stop
n'teL e ves a je me daL
Bonu gati vi met marr
rrin edhe vip me star
Pin dej te thiri ndimen e parë
Njeri si une smunesh me gjet
FoLi për veten n'vetën e 3t
Oriku krejt e din kush o
Vete kond dush thot po e njoh
Veshet gjon kur ai kaLon
Syt te ai i kan te ton
Kqyre sms-n n'teLefon
Zhdryp posht se tut prit jom

Rezarta:ref.:
kukulla jote nuk jam
kshtu që Lojra un nuk du
bukuria më kushton,
ti ske shmek me mu afru,
djaLi je bërë monton tek ti vi kur une du
bejbi se jam shum e mir për ty

Rezarta:
Qyteti fuLL hëna pLot,
un pran pasqyres vet rri,
të dukem CooL une sot,
para se tmë marësh ti

Oriki:
je je je rezarta shkurta vishesh shkurt
me taka t'Larta shum sigurt.

Rezarta:
kur kaLoj un ti mbet i ngurt
më nderon bejbi
shum okej hej
hej dj GjeeJ
kam nevoj për ty sonte shtype pLay,
i dëgjova krejt i niva ju tregova që jam diva,
njëher doLa i kalova krejt i mbriva,

Rezarta:ref.:
Kukulla jote nuk jam
kshtu që Lojra un nuk du
bukuria më kushton,
ti ske shmek me mu afru,
djaLi je bërë monton tek ti vi kur une du
bejbi se jam shum e mir për ty

SinguLLari(L):
kjo shkon për seciLen që ka qef mu ndi mir,
kur jena na ngat për ato që jon t'nxeta e t'kaLLta për aparat,
cdo potez di me mat, cdo taktik si me shpat,
100 grad temperatur nuk Lojm kurgjo na that,
na gjon n'cLub n'vip,
qaty ku une rri, nëse vetën mir spe ndin qe pot boj shoqni,
mundesh kur mërzitesh mem daL tjetrën an,
amo dikush tjetër t'shan e nuk di sa ta mban jeh

Rezarta:ref 2x
Kukulla jotte nuk jam
kshtu që Lojra un nuk du
bukuria më kushton,
ti ske shmek me mu afru,
djaLi je bërë monoton tek ti vi kur une du
bejbi se jam shum e mir për ty


Ky tekst u dërgua nga Lara (3   tiina   ek123   Adiatta   emmaa   TheGirL   bliinnera
Më Shumë Këngë Nga Newporn:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet