TEKSTESHQIP

Nexhat Osmani
Duart E Babes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duart E Babes" kënduar nga Nexhat Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 6 Maj 2022, Nexhat Osmani publikon videoklipin "Duart E Babes". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Nexhat Mujovi (Wirusi).
Renditja:
Top 200