Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) 
Mori Motër Lum Që T'kam  (2019) 

 Eurolindi

Dërgo Kopertina »

Dërgo Korrigjime »

Dërgo një Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019