Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhi - Brenda Teje Jam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


NEXHI:

Edhe pse ty nuk te kam
brenda zemres tende jam
mos me le te dal se nuk do ta fal
me mbaj sa te jemi gjall

ref:2X
Nexhi:
Mos ma kthe moj koken pas

Majlinda:
Nuk dua te flas

Nexhi:
Me shiko moj drejt ne sy

Majlinda:
Jo nuk jam per tyyyy

Nexhi:
Me gezon kur kalon
kur me shfaqesh qdo dit

Ktheje koken me shiko
me shikim me pervelo
per nder do ta di
mos bej si femij
po ma kthen me mahi

ref:4x
Nexhi:
Mos ma kthe moj koken pas

Majlinda:
Nuk dua te flas

Nexhi:
Me shiko moj drejt ne sy

Majlinda:
Jo nuk jam per ty

Nexhi:
Me gezon kur kalon
kur me shfaqesh qdo dit


Ky tekst u dërgua nga Dangerouss

Nexhi - Brenda Teje Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brenda Teje Jam".
3. Video është e këngës "Brenda Teje Jam", por nuk këndohet nga Nexhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0