Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Dy Krena Si Shqiponja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

me gjith zemer dashurova zemren tende e fitova un me ty rahat u bana do te boj dasum me tupana (2x)
dy krena si shqiponja jemi un dhe ti bashkohen zemrat tona me nje dashuri (2x)
do te bej nuse mbreteresh fati jon po na buzqesh si bilbili kanget e veta mes te lulev te gjeta (2x)
dy krena si shqiponja jemi un dhe ti bashkohen zemrat tona me nje dashuri (4x)


Ky tekst u dërgua nga peqani

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Dy Krena Si Shqiponja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Krena Si Shqiponja".
3. Video është e këngës "Dy Krena Si Shqiponja", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0