Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Ku Je Xhan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Xhan".
3. Video është e këngës "Ku Je Xhan", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Ku Je Xhan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Vigan Sulejmani

Këngë e albumit:

"Shkup, Tirane Dhe Prishtine"

Komente

Asnjë Koment

30/06/2015

2015-06-30T18:16:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je Xhan" kënduar nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adrian Gaxha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Oooooooo oooooo oooooo

Ri ne shtratin e arxhend me vini vashat nje nga nje
na na na na
zemren ma roberojn erdhi nje dy e tre me puthi nje putha dy te bukra jan gati jan si peshqit ne tepsi

Putha nje putha dy puthi nje e dy e tri
putha nje putha dy putha dy e tri putha nje putha dy putha dy e tri

Refreni

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan se pa ty un nuk duroj se pa ty un nuk jetoj

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan e po pse pse pse ty un xhan me nuk te kam

Ooo ooooo ooooo oooo

O ndalu pak moj ma ka dal se boll ke lujt e boll je tall

Na na na na na na

Ku spo vie e te kallxoj
ne shtratin tim te arxhend vine vashat nje nga nje

Na na na na na na

Zemren ma roberojn
putha nje putha dy puthi nje dy e tri
putha nje putha dy putha dy e tri
putha nje putha dy putha dy e tri

Refreni

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan se pa ty un nuk duroj se pa ty un nuk jetoj

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan e po pse pse pse ty un xhan me nuk te kam

Na na nanana na na nanama

Ku je tiiiii ku je tiiiiii qaaaaaaaaaan

Hej hej hej hej hej

Refreni

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan se pa ty un nuk duroj se pa ty un nuk jetoj

Ku je xhan o moj xhan e ku je xhan xhan o moj xhan e po pse pse pse ty un xhan me nuk te kammmMë Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet