TEKSTESHQIP

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)
Dy Krena Si Shqiponja
Lyrics

me gjith zemer dashurova zemren tende e fitova un me ty rahat u bana do te boj dasum me tupana (2x)
dy krena si shqiponja jemi un dhe ti bashkohen zemrat tona me nje dashuri (2x)
do te bej nuse mbreteresh fati jon po na buzqesh si bilbili kanget e veta mes te lulev te gjeta (2x)
dy krena si shqiponja jemi un dhe ti bashkohen zemrat tona me nje dashuri (4x)

DËRGOI:
INFO
Krijimi muzikor është finalizuar tek ne i kompletuar bukur me një klip muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Ky videoklip u publikua më 12 Korrik 2012.