TEKSTESHQIP

Nexhmi Mehmeti & Edi Krasniqi
O Ho Ho
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Ho Ho" kënduar nga Nexhmi Mehmeti & Edi Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vijën melodike, tekstin dhe orkestrimin e realizoi Naim Krasniqi.