Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmije Pagarusha, Ilir Shaqiri & Emine Hasimi - Rexha I Lokës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Orkestrimi:

Ilir Shaqiri

Orkestrimi:

Shaqir Hoti

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilir Shaqiri

Më Shumë Nga

Emine Hasimi

07/02/2020

2020-02-07T14:38:00+00:00Oooooo po vin krushqit o rruges t'malit
trupi i rexhes n'grazht te kalit

qou rexho qou o djalo
qou sokoli o nanes O se s'ka nana tjeter O

Qou more rexho dil te sana darsem t'madhe t'ka ba nana

qou rexho qou djalo qou maji i miri i nanes Oooo.. se ma dogje zemren ooo..

Ty more Kalo tu thaft jela qysh ma mbyte rexhen shkelma

qou rexho qou djalo qou sokoli i nanes oOO.. se s'ka nana tjeter oo..

Ju more krushqi hani e pini neser rexhen n'dhe t'ma shtini

qou rexho qou djaloo qouu ma i mir i nanes Ooo... se ma dogje zemren oo


Ky tekst u dërgua nga Xhevat S
Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet