Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nikka

Vendlindja: Skenderaj  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 23 Vjeç
Ditëlindja: 07 Shkurt 1994
Shenja e Horoskopit: Ujori

Këndon kryesisht: Pop

Nikka është një këngëtare jo shumë e njohur. Ajo eshte pjese e grupit "OnRecords". Nikka u njoh me kengen "Njeri" bashkpunim me rreperin e njohur Getinjo dhe kenga mori 4 milion views. Me pas publikoi kengen "Boll mo", e cila u pelqye shume nga fansat e saj.Ne qershor 2017 publikoi kengen "Dashni" me Fuego. Edhe kjo kenge u pelqye shume nga fansat e tyre.

Diskografia e Nikkes:
1. Njeri
2. Boll mo
3. Dashni

» Dërgo Korrigjime »


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22

  • Nikka ka këto rrjete sociale:

teksteshqip.com © 2007 - 2017