A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Nikka - Ani Mori Nuse


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2018

2018-11-01T17:11:30


"Ani Mori Nuse" is a new song recently added in songs archive sung by Nikka.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

NRG Band - Ani Mori Nuse

Ani more nuse
Ani qaf gastare
Ani a don rruze
Ani a don pare x2

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE x4

A don rruze a don pare
Hajde thuma mos tvjen marre
Ti sdon rruza ti sdon pare
E len djalin ashiqare
Me ty jam edhe nuk du tjeter
Hajde pak ta shijojme jeten
Ky djali tdon ma shum se veten
Jepja shancen ta kallxon veten
Ohhhh jepma shancen tii
Une vet dhe tii
Spo munda mo pa ty…pa ty…

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
Ani a don rruze
Ani a don pare x2

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE x4

Nuse qello, qello mos tvjen marre
Luje tek djali
Luje ashiqare
Mos e le, shancen po ta fal
Mos mendo ma shum
Leje tbohet qka tbohet

Ohhhh jepma shancen tii
Une vet dhe tii
Spo munda mo pa ty…pa ty…

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
Ani a don rruze
Ani a don pare x2

Ani more nuse
Ani QAF GASTARE x4

Agim Boshnjaku - Ani Mori Nuse

ani mori nuse
ani qavgastare

ani a don lira
ani a don pare

veq e du e djalin
ani oo beqare

ani mori nuse
ani qavgastare

ani a don lira
ani a don pare

veq e du e djalin
ani oo beqare

Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj - Ani Mori Nuse

ani mori nuse
ani qavgastare

ani a don rruza
ani a don pare

as nuk du e rruza ooo
as nuk du e pare

veq e du e djalin
ani oo shqiptarKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018