A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Pasioni I Noizyt Për Makina Nuk Ndalet”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
[10-11-2015]
Reperi më i kërkuar shqiptar, pas dhjeta makinave të shtrenjta që ka në garazhdet e tij, vazhdon të këtë pasion makinat cilësore.

Teksa gjendej duke drekuar buzë detit, Noizyt i kanë sjelle makinën e re, me luksozia e Mercedes Benz, një S Class e zezë.

Sipas specialisteve të motorëve vlera e tregut të kësaj makine shkon 120 mije euro, me kilometrazh 0…
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019