A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy Provokon Me Foto Nga Shtrati


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
[03-01-2016]
Reperi i njohur nga Shqipëria Noizy ka publikuar sot në rrjetin e tij ocial në Instagram një foto me një mbishkrim shumë provokativ.

Ai ka publikuar një foto nga shtrati ku shihet vetëm në pjesën e sipërme, ndërsa ka lënë dyshime që në shtrat me të mund të ishte edhe dikush tjetër.

“Po e shikoj atë dhe pyes veten si po e bën kaq mirë? Urime 2016”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotos.

Po ç'ka dashur ai të thotë me këtë?
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019