A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush është Pjesa Magjike E Noizyt?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11
[09-02-2016]
Reperi Noizy ndonëse nuk ka publikuar ende diçka të re për 2016-tën ai prap se prap nuk e ka mohuar se është duke punuar në këtë drejtim.

Sot në rrjetin e tij social Noizy ka publikuar një video ku shihet duke treguar studion e tij, vend të cilin ai e konsideron si shumë të rëndësishëm për të madje edhe magjik.

“Gjëja ma e mirë rreth shtëpisë sime është studio ime magjike” Dancehall4life ishte mbishkrimi i hip hop artistit shqiptar në këtë video.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019