A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Me Cilat Nga Këngëtaret E Estradës Ka Fjetur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
[18-03-2016]
Reperi i njohur Noizy ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin "6 ditë pa Ernalin" ku ndër të tjerash ka bërë edhe një skub televiziz duke bërë të ditur kështu femrat e estradës me të cilat ka fjetur.

Ernali kishte progrmuar në një ekran fotot e disa prej këngëtareve të estradës dhe nëse me ndonjërën prej tyre Noizy kishte fjetur atëherë ai duhet të pinte 1 gotë alkohol.

Në ekran u shfaqën fotografitë e Encës, Adelina Berisha, Çiljeta, Rozana Radi, Adelina Tahiri, Dafina Zeqiri, Tuna, Kallashi etj.

Kur u zbuluan fotografitë e Adelina Tahirit dhe Tunës, Noizy piu gotën me alkool duke dhënë sinjalin e qartë se me to ka fjetur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019