A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy, Një Këngë Të Re Edhe Këtë Të Premte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12
[30-04-2016]
Noizy po vazhdon të mbaj premtimet. Ai para një muaji kishte pohuar se çdo të premte do të sjell para publikut nga një këngë të re, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Lil Kolin.

“Flight mode”, titullohet projekti i fundit, të cilën e ka publikuar këngëtari para pak kohe dhe e ka shoqëruar me video.

Kujtojmë se javën e kaluar, reperi ka publikuar këngën “Ju njoh mir”, i cili ishte ‘Diss’ për reperin kosovar, Gold AG.
 (Telegrafi)

      Noizy - Flight Mode (Feat.Lil Koli) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019