Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Kosov Shqipni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosov Shqipni".
3. Video është e këngës "Kosov Shqipni", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Kosov Shqipni  (Feat. J.R, Monny & DudA)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  48

Komente

1 🔥

Featuring

D.U.D.A.

Featuring

Monny

19/07/2006

2006-07-19T02:34:20+00:00Refren:Kosov-Shqipni krejt si vllazniii
:zdi a ke niiii per double-g iii
:tash krejt durt naalt krejt me konjaak
:Kosov-Shqipniii Krejt bashk tu piii

Verse.1
MonnY
qy qy qy qy kshy qy kshy qy qe qyre qyre qyre qyre bam tash mos u tut
bam bam mos i hap syt si hut phyy//
kshyrem mu qe shum bo du me lujt//
mua zemer m'fal ama je tu ngut//
nuk mujt me te ngu se zdi mu dashuru//
tash je tum ngu jom te dit qa je tu menu per mu//
hajde kshyrem hajde ti tash //
kuku per mu sa shum qenke trash hejj//
jemi qe dymi eleminimi edhe timi//
na jemi ata qe atynve kryt jav himmi //
qeshtu qysh jena krejt kosova e shqipnia//
per respect qe kan o tu ju ardh O.T.R edhe Double G-ja//

Verse.2
JR
Spe di ku jom non//
nuk pe die qa po ndoh//
ky tipi holl po e roll e tani veq po koll//
hajde hyn ne tripin ton thejeni te tan haha//
sa shum po kesh haha//
qa kesh tu thon//
udhtimi truni shokt e mi//
veq atij nji fantazi//
ky tipi ktu me at femnen tone bon dashni//
si uki malit tash ai po bon//
po femnen qe pe don esht n'aluciacion
tani qeli ato kom//
edhe msheli ato dhom//
kuku kam hi ne tripa nuk e di qa jam tu thon//
he non a bon a zbon spo ma nie per kerkon//
un jom,un jom kush jom, kush jom jom bre zemer shum i gjon//
kshyri tripa trikagjija//
po bojn trika sikur thmia//
krejt po doken si mafia//
tash pot hup edhe vetdia
haha po derdhet pija u qmend krejt njerzia qe kosova qe shipnia//
hor u kall shqiptaria//

Refren:Kosov-Shqipni krejt si vllazniii
:zdi a ke niiii per double-g iii
:tash krejt durt naalt krejt me konjaak
:Kosov-Shqipniii Krejt bashk tu piii

Verse.3
Duda
Porosit zemer ti me recep//
hajde kur e ki kanunin hajde kalle krejt//
wooooow hajde dridhne//
ktu osht shqipni be daj//
hajde sillne//
dy vi dy koka kshy qysh dridhet toka//
na jem shqiptar e naj ka lakmi bota//
Di Back me Skender Beg//
Ja ka nis mi ardhen zheg//
hajde dosti jem nisja dishka prek//
kshyre kush te koka qika e deputetit//
hajde zemer a po vjen dalum ngami n'valt e detit//
ngo kupto se qka osht muzika//
ktu jon double army shoqi jem edhe per qika//
kshy qy sa xhami hiq sosht tu ma ni//
qou me mu me pi hajde gzuar vllazni//
kosov-shqipni shoq nuk ka kufi//
veq per mu e per ty respect per double-g wowww

Refren:na e dim se kush jan ata
ata e din se kush jena na
na e dim se kush jan ata
ata e din se kush jena na


Ky tekst u dërgua nga Lenci
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet