Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Dhe Roberti Bëhen Pjesë E Vala’së

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
[14-10-2015]
Rrjeti i Vala’së dita ditës po rritet. Kohët e fundit një mori fytyrash publike janë bërë pjesë e këtij operatori dhe ofertës n’Trip. Ndërsa që së fundmi çifti më i komentuar i estradës është pajisur me numra të Valës.

Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi dhe Robertin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Nora përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ku në njërin krah të saj qëndron Roberti dhe në tjetrin Kryeshefi ekzekutiv i PTK-së Agron Mustafa.
 (Indeksonline)Komente 0