Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Publikon Një Foto Të Rene’së, Ja Sa Muaj Mbushi Sot Ajo...

Nuk ka akoma asnjë votë

[15-10-2015]
Këngëtarja Nora istrefi është shumë e lumtur me jetën e saj dhe këtë gjë më së miri po na e dëshmon buzëqeshja e saj në fotografitë që poston mjaft shpesh në rrjetet sociale.

Së fundmi Nora ka publikuar në Instagram një foto të Renesë, e cila ka ardhur në jetë para pesë muajsh nga martesa e Norës & Robertit.

"Sot 5 muajshe, e imja Rene" - ka shkruar në mbishkrimin e fotos Nora. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 2