Më mbaj mend (për 1 muaj)

A është Nora Mamaja Më Seksi E Këtij Viti, Këto Foto Iu Japin Përgjigjeje?!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[26-10-2015]
Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në Kosovoë. Ajo jeton në Prishtinë me bashkshortin e saj Robert Berisha dhe me vajzën e saj Renee.

Pavarësisht se është nënë tashmë, ajo prap se prap vazhdon të ketë forma seksi trupore.

Së fundmi Nora ka qenë e ftuar në emisionin "Diçka po zihet" te Xheri, ku ka performuaredhe një nga këngët e saj.

Ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan të shkurtë dhe të gjerë, prej të cilit binin në sy mjaft mirë hiret e saj trupore.

Me linjat që gëzon, Nora mund të shquhet si një nga nënat më seksi të estradës. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 3