Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Dhe Rene Shijojnë Diellin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
[27-10-2015]
Nora Istrefi së fundmi ka publikuar edhe një foto me vajzën e saj Rene. Në foton e publikuar nga vetë këngëtarja ajo shihet në rrugët e Prishtinës ndërsa që në duar mban vajzën e saj.

Edhe kësaj radhe ajo është shfaqur plot stil, teksa që duket se po shijon rrezet e diellit.
 (Indeksonline)Komente 3