Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çka Mendoni Për Këtë Stil Të Norës?!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[18-11-2015]
Këngëtarja Nora Istrefi është vazhdimsiht aktive kohëve të fundit nëpër rrjetet e saj sociale, ku më shumë nga të gjithas ajo preferon Instagramin & së fundmi Snap Chatin.

Ndonëse ende nuk ka realizuar ndonjë këngë të re ajo vazhdon të mos harrohet nga fansat dhe herë pas here të përflitet madje edhe për jeten e saj prviate.

Së fundmi Nora ka publikuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me një stil më ndryshe se herët e tjera. Ajo kishte zgjatur flokët e saj të zeza dhe kishte veshur një palë gjinse të kaltra me një pallto të verdhë.

Për veshjen e saj në skenë dhe shpesh herë në jetën e përditshme përkujdeset Valdrin Sahiti.
Po ju çka mendoni për këtë stil të Norës?!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0