Më mbaj mend (për 1 muaj)

Një Mami Perfekte Si Nora, Një Foto Nga Fitnesi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[03-02-2016]
Këngëtarja Nora Istrefi ndonëse nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor por prap se prap po arrin të jetë në fokusin e mediave për shkak të postimeve të saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet në dhomën e zhveshjes të fitnesit të cilin e frekuenton.

Nora dukej mjaft seksi dhe në formë e veshur me të bardha, duke marrë parasyh që ajo tashmë është edhe nënë.

Muajin e kaluar ajo ishte pjesë e një reklame shumë të bukur televizive bashk me Renenë e saj ku reklamonte disa lloje pelenash të një kompanie kosovare.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0