Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Vërtetë Joshëse

Nuk ka akoma asnjë votë

[08-02-2016]
Këngëtarja Nora Istrefi po vazhdon të jetë në formë mjaft e mirë edhe pse tashmë është bërë nënë. Norës i pëlqen shumë moda dhe është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Megjithëse së fundmi nuk është se e kemi parë aktive me videoklipe dhe këngë, ajo prap se prap arrin të rrëmbejë fokusin e mediave për shkak të veshjes dhe stilit të saj.

Ajo së fundmi ka postuar një foto ku shihet duke fotografuar fytyrën e saj e cla është vërtetë joshëse!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0