Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çfarë I Mësojnë Nora Dhe Roberti Vajzës Së Tyre

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[18-02-2016]
Çifti i shumëpërfolur i estradës Nora Istrefi & Robert Berisha deri para pak ditësh u aluduan se ishin ndarë, ma çifti vërtetoi krejt të kundërtën.

Së fundmi në rrjetete e tyre sociale çifti kanë publikuar një video të vajzës së tyre Renee e cila shihet duke luajtur në piano.

Mesa duket Renne do të ndjekë hapat e Norës & Robertit dhe në të ardhmen do të bëhet një muzikante e shkëlqyer.

Këtu mund të gjeni videon e Renesë duke luajtur në piano: https://www.instagram.com/p/BB7qetVPekj/?taken-by=_robertberisha_78
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0