Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ora Thyen Rekord Klikimesh Në Youtube Me Këngën E Saj Të Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[10-03-2016]
"Sa t'kom dasht" e Nora Istrefit po vazhdon të pëlqehet mkaft shumë. Që nga dalja e saj dje e deri më tani ajo ka arritur që brenda 24 orëve të grumbullojë 300.000 klikime në youtube.

Kënga "Sa t'kom dash" është hedhur në youtube nga kompania AVD Digital, kompania e cila deri më tash ka menaxhiar Erën, por së fundmi Era ka lodhur kontratë me kompanië e njohur botërore Sony Music të cilët do ti publikojnë asaj projektet e reja.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Nora Istrefi - Sa T'kom Dasht [Teksti dhe Klipi]

Komente 0