Më mbaj mend (për 1 muaj)

Projekti I Radhës Për Nora Istrefi, Duet Me Robertin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[03-04-2016]
Nisja e karrierës si këngëtar, ka bërë që Robert Berisha të mendojë edhe për një duet me gruan e tij, Nora Istrefi. I pyetur nga Prive, ai nuk e përjashtoi këtë mundësi në të ardhmen teksa deklaroi gjithashtu se tashmë edhe e ka të projektuar në kokë se për çfarë projekti bëhet fjalë.Një baladë e lehtë që i shkon stilit të Norës e shoqëruar me zërin e Robertit, është menduar si projekti që dyshja mund të sjellin së shpejti.Ritheksojmë se Roberti hodhi poshtë spekulimet se çifti është ndarë. Mungesën në ditëlindjen e bashkëshortes ai e justifikon me faktin se ata janë shumë të ngarkuar me punë. “Ditën e ditëlindjes, Nora ka qenë në fitness. Pas fitness-it është takuar me Erën për t’u nisur për Shkup dhe pastaj për Londër. Nuk ka qenë me mua, sepse Nora këndon... Nuk ka ditëlindje për neve. Unë kam 25 vjet që nuk festoj ditëlindje” – tregon Roberti për Prive.
 (Telegrafi)Komente 0