Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Negativ  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Aida Baraku

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '04"

Këngë e albumit:

"Engjell"

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Komente

Asnjë Koment

13/02/2005

2005-02-13T17:00:00+00:00Neuroza unë nuk dua
s'dua asnjë bërtimë
termostatin e ke t'krisur

Disponimin tim në gjendje je
ta bësh copë e grimë
tërë durimin ma ke grisur

Gris e gris
jam e re,e re dhe
gris e gris
s'jam e re e pre
perseris takt me mua ske
në ambis
je,o djalo,o ne ambis je

Negativ
është përgjigje e vetme për ty
negativ
sot e përgjithmonë
negativë
është shikimi që kam në sy
vdekur është dashuria jonë

Negativ
është përgjigje e vetme për ty
negativ
sot e përgjithmonë
negativë
kjo kaptinë po mbyllet me dry
vdekur është dashuria jonë vdes


Ky tekst u dërgua nga Gjuli-tetov
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet