Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Stereotip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Daljen ne mbrëmje unë e kam pasion,
ndonëse ty zemër kjo shum te pengon,
N'daç rri n'daq,n'daç shko,n'daç mua kurr mos më kujto,
Se nuk jam me ajo vajza e mirë,
qe te kam plotësuar zemer ty çdo dëshirë,
n'dac rri,n'dac shko,n'dac ndegjome e mos më thuaj jo.

Nga keshillat e tua zemër unë u plaka,
dashurisë sone tym i ka dal flaka,ka ardhur fundi e s'durohesh më,
jetojme ne shekullin njezet e një.

Por le të flet kushdo pa dal se la,
nëse ne shpirtin tim mendoj se nuk bëj gjë,
aha,aha,aha,aha,ahapo më vjen shumë gjynah.
Ke mbet stereotip ne një shekull tjetër,
e mendon dashurinë ne një kohe te vjetër,
aha,aha,aha,aha,aha po më vjen shumë gjynah.


Ky tekst u dërgua nga Arbresha

Nora Istrefi - Stereotip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stereotip".
3. Video është e këngës "Stereotip", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0