Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Dëgjo Çfarë Po Të Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dëgjo Çfarë Po Të Them" kënduar nga Nora Istrefi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nora Istrefi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/01/2014
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku


Nora Istrefi - Dëgjo Çfarë Po Të Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dëgjo Çfarë Po Të Them".
3. Video është e këngës "Dëgjo Çfarë Po Të Them", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0