A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

NRG Band - Aida


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Inbox Compilation"

Këngë e albumit:

"Hallabatana"


Fakt se përmendi si i marr at dit pa u ndal
atje te vendi ku jemi nda at dit pa fjal
krejt kontaktet i kam shly
askënd nuk mund ta shoh me sy
aty qeshem e qamë per ty aida jem

ref.
aida hije e jote dua te jem ne gjdo hap
aida shije e pashijuar a do te kthehesh prap
aida letrat qe ti kam shkruar te lutem mos i kall
aida pa ty une jam ne hall ejjjejeej

fakt qe me qmendi e me ngjall ne nje prall
atje te vendi nje dite me vranë tjeterën me ngjall
aty shkruaj e parodi e krejt qka kam me ty i ndaj
aty qeshem me ty e qaj aida jem

ref..x2
aida hije e jote dua te jem ne gjdo hap
aida shije e pashijuar a do te kthehesh prap
aida letrat që ti kam shkruar te lutem mos i kall
aida pa ty unë jam ne hall ejjjejeej


Ky tekst u dërgua nga Vali Valentino   vivakosova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019