Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Mos U Fsheh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nrg Band:
Kambet mua me dridhen edhe duart mLidhen,
ne drit te henes kur te shoh,
gjaku mua me ngrihet,e Loti Lot per'trihet ,
sy te mbyLLur ty te njoh,
veq nje shikim,
krejt e ndryshoj
fatin tim,
per mua jet nuk ka kthim

Rref..
Te shoh un
ti nuk me she,
te njoh un ti nuk me njeh,
buzqeshjen tende nga un ti mos e fshe'h..2x

Nrg Band:
Kengen par qe te gjej,
afer jam afer e ndjej,
ne syt e mi un ty te sho'h,
tash tretem n'ersire gati nuk perfiLLem,
veq ne ender ty te njoh,
veq nje shikim krejt e ndryshoj
fatin tim,
per mua jet nuk ka kthim

Rref..
Te shoh un ,
ti nuk me she,
te njoh un ti nuk me njeh,
buzqeshjen tende nga un ti mos e fshe'h..3x

Ky tekst u dërgua nga  arbnoraPublikimi: 01/12/2004
Teksti: Mithat Sadiku


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0


NRG Band - Mos U Fsheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Fsheh".
3. Video është e këngës "Mos U Fsheh", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.