Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - I Humbur Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

hap pas hapi ngadal afrohem,
pak nga pak une dizetegrohem
dridhem doren ne largesi
me ty merret plot fuqi

nuk di pse une frikohem,
nuk dua prap te vdes te dorzohem,
zoti i madh me ndihmon,
edhe rrugen e drejt ma tregoKy tekst u dërgua nga  patriotPublikimi: 01/12/2004
Teksti: Mithat Sadiku


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0


NRG Band - I Humbur Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Humbur Jam".
3. Video është e këngës "I Humbur Jam", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.