Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Para her te sho
duhet jesh ajo, ajoo
ti je ajo.
Ani pse ste njoh
mund ta parasho ajo
ti je ajo...

Ajo je ajo e verej
je ajo e parandej ajo, ajo

Ajo je ajo e verej
je ajo magji e dije ajo, ajo

Menyra si me shikon,
e di qe me tregon ajo,
ti je ajo
Mos me keqkupto,
nese them ajo, ajo
ti je ajo.


Ky tekst u dërgua nga Arta   vivakosovaNRG Band
Publikimi: 01/12/2009
Teksti: Mithat Sadiku


NRG Band - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0