Më mbaj mend (për 1 muaj)


NRG Band - As The Other Day

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As The Other Day".
3. Video është e këngës "As The Other Day", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NRG Band - As The Other Day  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Nr. 4: Ashtu Sikur Dje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Just when i'm started to
love you as a crazy Fool
Sadly you walk away
leaving me in million peaces

Even though we're quit in tears
understanding all your fears
i acceptly so hear
sing on high out there

2x
Do not disapoint me
if you see me there
Do not turn away
as the other Day

Tomorrow please stay
wait a bit OK
Do not walk away
as the other Day

Tuesday was the day we met
January Cold as that
Never do i do forget
Out of kisses snow was falling
We quit now Long ago
Yet i hope and in the end
if not Love is anymore
We're in mean good friends


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet