Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - S'o Normal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qysh me ta fal, me ta fal, me ta fal
Kur me tjeter ti ke dal, ti ke dal
E un prap te du edi kjo so normal
Un po du po zemra o tu mnal (2x)

Mfal amo un nuk jom si ti
Cka ke bo shum mir edi
NRG Band
Publikimi: 21/12/2021
Produksioni: Nurteel


NRG Band - S'o Normal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'o Normal".
3. Video është e këngës "S'o Normal", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0