TEKSTESHQIP

NRG Band
Edhe 1 Nat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe 1 Nat" kënduar nga NRG Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga mbart vargjet e shkruara nga Mithat Sadiku.