Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nusret Kurtishi - A Ka Shpresë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ka Shpresë".
3. Video është e këngës "A Ka Shpresë", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nusret Kurtishi - A Ka Shpresë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

21/05/2017

2017-05-21T10:32:36+00:00Hej a ka shpresë për një mëkatar
Shpirtin për ty Zot malli e ka mar
Hej a ka shpresë a ka pak rahmet
A ka vend për mu në rrugën e vërtet

Nuk paskam ndi (dëgju)
Nuk paskam pa
Deri sa t'njoha
Ty ja Allah
Që kur kam lind
E u ban shum vjet
Kurr rehatin
Nuk e kam gjet

Hej a ka shpresë për një mëkatar
Shpirtin për ty Zot malli e ka mar
Hej a ka shpresë a ka pak rahmet
A ka vend për mu në rrugën e vërtet

Eca çdo rrugë
S'munda me u knaq
Për zemrën time
Nuk pat ilaq
Se paskam shiju
Aspak këtë jetë
Në Islam e gjeta
Rrugën e vërtetë


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë