A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Olidena - Don't Worry  (Feat. Sergio)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2017

2017-10-24T17:00:00

Featuring

Sergio

Muzika:

Alfred Sula

Teksti:

Olidena

Teksti:

Sergio

Video Produksioni:

Entermedia
[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK

[Olidena:]
You're the dilemma
what's gonna be with me, my baby
One time it feels good
Sometimes it hurts inside too much

[Sergio:]
But when I see smile
I love it girl
I need it girl
I don't wanna see you cry
I don't want it girl, no, no

[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK

[Sergio:]
As long as I breathe
I'm gonna stay here
next to you
Even I'm a wicked man
I still want you
next to me

[Olidena:]
They're trying so hard
to take us apart
more than I know
they look ridiculous
be patient,
don't give up on me baby
what goes around
will come around

[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK


Ky tekst u dërgua nga  stafiKartolina (2)

2017-10-25 21:59:05
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK
2017-10-25 10:54:26
As long as I breathe
I'm gonna stay here
next to you
don't give up on me baby
what goes around
will come around

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019