Më mbaj mend (për 1 muaj)


Olsa Pema & Nonda Kajno - Stuhi Ndjenjash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stuhi Ndjenjash".
3. Video është e këngës "Stuhi Ndjenjash", por nuk këndohet nga Olsa Pema & Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Olsa Pema & Nonda Kajno - Stuhi Ndjenjash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Teksti:

Irma Kurti

Këngë e albumit:

"Ne Pragun E Magjise"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Nonda Kajno

13/11/2016

2016-11-13T17:07:04+00:00[Djali:]
Nuk kujtoj gjë tjetër atë natë,
hëna thyhej në flokët e tu,
n’errësirë humbnin, s’di se ku,
mijra fjalë.

[Vajza:]
Një grusht yjesh feksnin nëpër qiell,
mbrëmja fikej në sytë e tu ngadalë,
porsi yjet unë të ndjeja larg
edhe pranë.

[Refreni:]
S’e kuptoj, nëpër ditë,
nëse unë jam ëndrra e vetme e dashurisë,
nuk di pse, të shoh rrallë,
si një meteor je ti në qiellin tim.(2 herë)

[Djali:]
Ikën ti, kthehesh në mister,
bota ime kriset si një glob,
pyes lotin, përgjigje kërkoj,
por e kotë.
Vajza:

Një stuhi ndjenjash na afron,
që si vesë tretet mbi çarçaf,
por pastaj grindjet zbehin shpesh
imazhin tënd.


Më Shumë Këngë Nga Olsa Pema:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet