Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsa Pema - Mos Luaj Me Dashurine  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Nonda Kajno

Teksti:

Zhuliana Jorganxhi

Orkestrimi:

Alfred Kaçinari

Këngë e albumit:

"Ne Pragun E Magjise"

Komente

Asnjë Koment

17/01/2018

2018-01-17T19:59:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Luaj Me Dashurine" kënduar nga Olsa Pema.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Olsa Pema i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Olsa Pema:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet