Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Ca Ca (Feat. Hazy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Baby per ty ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku

(Rfr 2x)
O Baby per ty ca ca ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa pa pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku

(Olsi)
E kur mke pa me tjera ke thon ani ani ani
E mrena ty tka zon inati qe nuk je mo tani
Mmm ta ka thon dhe mami
Mos e le me ik se nuk gjen mo si ai djali

Spo folim per dje dje,planet per nji bebe
Ti e din sa teste, kena mbajt sekrete
Si tatto mbete, prej menjes smu heke
E si refrene,kujtimet mi le le

Nuk e di nfund keq, dola dola un keq dole dole ti keq dola dola un
E nuk e di nfund keq, dola dola un keq dole dole ti keq dola dola un

Rfr 2x)
O Baby per ty ca ca ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa pa pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku

(Hazy)
Me mu ke pas stil, me mu ke pas krejt
Me mu je kon happy, pa mu je sad
Loja nisi double double, nfund dyt tek e tek
Aroma no trouble sun mu kthy mo te ti back
E don kontaktin permes shoqes tone
Asaj I ngel hatri,se si thom as ca bone
Leje ti inatin se tani ti je e nxonme
Je bo pishman ama vetes ja bone
Oh mi hermosa osa osa mrena me ty rash po nuk e pash
Oh mi hermosa osa osa mrena me ty rash po nuk e pash

(Rfr 2x)
O Baby per ty ca ca ca,nuk kam ngju
Hala flen me tjeter e menon per mu
Po hajd se ki me pa pa pa, ti pa mu
Ka me tmar malli, mu taku


Ky tekst u dërgua nga Klevisa MurriziOlsi Bylyku
Featuring: Hazy
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/06/2022
Muzika: Hazy & Marenglen Boja
Teksti: Hazy & Olsi Bylyku
Video Produksioni: Fullmoon Production
Mix Master: Marenglen Boja
Director By The ClaudiaOlsi Bylyku - Ca Ca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca Ca".
3. Video është e këngës "Ca Ca", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0