TEKSTESHQIP

Olsi Bylyku
Hallall
Lyrics
(Feat. Eugena)

[REF. Eugena:]
Hallall, tona i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Aaah-aaah

[Olsi Bylyku & Eugena:]
U bon dy net' t'u mendu
N'dhom vet e se kam kuptu, ah
A kam kalu, a m'ke kalu, bile edhe bom dru (Wouh)
Ulem po se përtyp lugën
Kujtimet ma ngecin bukën (Ah)
Prap' deja vu ftyra jote m'u përball, duke ta fry un' baluken
Se di pse m'dole prej plani, ëndrrat që kishim për money (Uoh)
Ngelëm dy, ky ishte fati
Fotot, kom thy aparatin (Aah-aah-ahh)
Bështy alkool se kom dy muj që nuk e lë gotën
Premtove botën, premtove besën, e mbyllëm portën (Hajde)

[REF. Eugena:]
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall

[Olsi Bylyku & Eugena:]
Ti e di dhimbje sa ke
Ti e di faje sa ke
Nuk e prit që kom me ik një dit' edhe nuk ka mo falje
Fjalët kan' fry, shpirtin ke shty
Urime për dashnin' që nale
Ngeli me dry, e gjitha u kry
Kujtimet nuk kthehen pedale
Tani çdo nat' po rrij mërzi edhe kujto
Si kena dal, si kena pi e si jena bo
Po pi raki, për melatonin, se gjumi s'na do
Dhe shoqet e din, tani po t'shohin se si je bo
Tani çdo nat' po rrij mërzi edhe kujto
Si kena dal, si kena pi e si jena bo
Po pi raki, melatonin, se gjumi s'na do
Dhe shoqet e din (Jaa-aaaj), tani po t'shohin se si je bo

[REF. Eugena:]
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që i bone, i ke hallall

DËRGOI:
INFO
Krijimi muzikor vjen i finalizuar i punuar tejet mirë me klip muzikor, për të cilin është bashkëpunuar me Fullmoon Production, teksa regjisori i videos është The Claudia. Videoklipi u publikua më 23 Qershor 2023. Kompozitorë janë Olsi Bylyku & Hazy, ndërsa tekstin e shkruajtën Olsi Bylyku & Eugena Aliu.
Renditja:
Top 200