A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Olta Boka - E Fundit Tango


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  46

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T11:41:10

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013


E para dhe e fundit here
Ne cdo buzekuq frymarrje merr
E me burgos ne perqafim
Ti je uria e shpirtit ttim

Tjeter tjeter tjeter
Ne cdo hap nje tjeter
Se mekati eshte nenshkrimi tij

Oooo Tango
Maestro dhe nje tango
Ai kerkon nje tango
Dhe une jam spektator
I fatit tim
Tango
Te jete e fundit tango
Se nen lekure kjo tango
Ne gjak po me helmon
Nuk dua tjeter tango

E veshe mbrapsht ti dashurin
Parfumi tyre trishtimi im
Pse nuk ma thua ti japim fund
Cfare kane ato qe se kam une

Tjeter tjeter tjeter...

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018