TEKSTESHQIP

Olta Boka
Rri Edhe Pak
Lyrics

(2x)
Nese ti shpirtin ma lendon
Une jo nuk do marr hak
Nese ti shpirtin ma plotson
Ti zemer rri dhe pak

Ti zemer rri dhe paaaak

S'dua nata te mbaroje
Edhe yjet do t'i ndal
Trupi trupin e afron
Shpirti shpirtin do ta fal
E gjithe bota na kerkon
Emrat tane po i therrasin
Jo nuk dua te na gjejne.

Buza ime pa ty jo asgje nuk flet
Dora ime pa ty jo asgje nuk prek
Zemra ime pa ty jo asgje nuk ndjen
Mos thuaj jam larg

(2x)
Nese ti shpirtin ma lendon
Une jo nuk do marr hak
Nese ti shpirtin ma plotson
Ti zemer rri dhe pak

Buza ime pa ty jo asgje nuk flet
Dora ime pa ty jo asgje nuk prek
Zemra ime pa ty jo asgje nuk ndjen
Mos thuaj jam larg

Nese ti shpirtin ma lendon
Une jo nuk do marr hak
Nese ti shpirtin ma plotson
Ti zemer rri dhe pak
Ti zemer rri dhe paaaak

Ti zemer rri dhe pak.

DËRGOI:
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse projekti muzikor vjen i finalizuar online i kompletuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 5 Gusht 2016. Këngën e kompozoi Irkenc Hyka, ndërsa për tekstin punoi Olti Curri.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200