Më mbaj mend (për 1 muaj)

One T - Pa Ty (Feat. Anestezioni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

[One T:]
Krejt i pranoj, i pranoj kejt faljet,
Vec bane,,
Pse ma dhe premtimin,
Meno fillimin me mu,
Sa e qet e sinqert,
Pse sot sje a thu.
Kejt kahje tjeter maniake,
Ngjyra flokve tjeter,
Nrrug kqyrem, nsy pershendetem.
Tjert pa vler,
Sa her per cdo lot qe tu ka derdh, e tu ka derdh,
Sdi mendimet i kam pa ma pa ty,
Se kam dit sa here qe kam pi per ty,
Amo shpinen sot po mduhet me ta kthy,
Kejt i kam thy ato qe i pata me ty..

[Ref.:]
Kejt ato qe i pata une me ty,
Zemer kan kalu,
Kur ti shikoja un ata sy,
Ti mu mke ndryshu..
Pa ty pa ty,
Zemra mu me nal.
Pa ty pa ty,
Gjithashtu fryma mu ndal.

[Anestezion:]
Asniher su kallzove me mu fer,
Sa e mjer,
Kejt ndjenjat per ty i kam hek,
Per cdo lot qe tu ka derdh,
e tu ka derdh,
Ma mur nji er
Ndjenjen e fundit per ty.
Ti ke pas karrier t vjeter,
Gjithcka vje pa prit,
Nje ndjenj qe ka frik,
Nje drit qe u fik,
Edhe ni dit,
Ki mi pa ki mi dit **ki mi dit**
Kallzom pse spo fol pse po rren,
A gjithcka qe ti dhash per ty nuk jan kan sen,
Hala mki para syve hala mki neper men,
Kjo jet e padrejt,
Qe po t shtin me mpermen...
Kallzom pse spo fol pse po rren,
A gjithcka qe ti dhash per ty nuk jan kan sen,
Hala mki para syve hala mki neper men,
Kjo jet e padrejt,
Qe po tshtin me mpermen...

[Ref. 2X:]
Kejt ato qe i pata une me ty,
Zemer kan kalu,
Kur ti shikoja un ata sy,
Ti mu mke ndryshu..
Pa ty pa ty,
Zemra mu me nal.
Pa ty pa ty,
Gjithashtu fryma mu ndal.
One T
Featuring: Anestezioni
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/02/2018
Teksti: One T & Anestezioni
Produksioni: Enes Qosa
Vocal: Arsen Malaj


One T - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga One T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga One T:


Komente 0